11.096.10 - TITANIUM STEEL - Kovinski kemični svinčnik
0,25 € +DDV
| Zaloga |
11.968 |
Osnovni podatki
| Koda | 11.096.10 |
| Model | TITANIUM STEEL |
| Opis | Kemični svinčnik TITANIUM STEEL je premium promocijski model iz nerjavečega jekla, ki izstopa z naravno barvo brušene kovine in sofisticiranim industrijskim videzom. Jekleno telo zagotavlja izjemno trpežnost in občutek kakovosti, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne pisarniške in poslovne potrebe. Kombinacija naravne površine brušenega jekla in barvnih poudarkov ustvari moderen in privlačen vizualni vtis, široka barvna paleta pa omogoča enostavno prilagoditev različnim promocijskim kampanjam in identitetam blagovnih znamk. TITANIUM STEEL je odlična izbira za korporativna darila in premium blagovno znamčenje. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: nerjaveče jeklo • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Naravna barva brušenega jekla • Barvni detajli • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.5 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Laser |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Tip izdelka | Kemični |
| Kolekcija | TITAN |
| Črtna koda | 8605040080405 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 500 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.32 x 0.26 x 0.17 m |
| Teža bruto kartona | 9.50 kg |
| Volumen kartona | 0.01 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
+ 11 Barve
blizu
blizu
blizu
blizu



